1587
Nové
Skladem 3-5 dnu
Poslední kus skladem!
Dostupné:
| Výrobce NIVONA | |
|

Automatický kávovar NIVONA NIVO 9103
NIVONA NIVO 9103 je prémiový kávovar řady 9000 s novou varnou jednotkou RomaticaPlus, 7" dotykovým displejem, 5 profily Aroma Balance, LattePreSelect, Chilled Brew a automatickým čištěním easyclean+. Nabízí 13 specialit a až 16 vlastních receptů.
Příjemce :
* Povinná pole
nebo Zrušit
NIVO 9103 patří do nejvyšší řady 9000 a přináší technologický vrchol značky NIVONA. Nová varná jednotka RomaticaPlus zajišťuje vyšší efektivitu extrakce, lepší čistotu a rychlejší odvápnění. Díky tomu získáte z každého zrna maximum chuti.
Velký 7" dotykový displej nabízí brilantní zobrazení a intuitivní ovládání. K dispozici je 13 přednastavených specialit a možnost uložit až 16 vlastních receptů. Funkce Chilled Brew umožňuje přípravu vychlazených nápojů.
Kávovar umožňuje zvolit typ mléka (kravské, ovesné, sójové, mandlové). Automaticky upraví páru a teplotu tak, aby byla pěna vždy krémová a stabilní.
Dvojitá mléčná hadička a systém easyclean+ zajišťují automatické čištění mléčného systému bez nutnosti odpojování. Varnou jednotku lze jednoduše vyjmout a opláchnout pod vodou.
| Displej | 7" barevný dotykový |
|---|---|
| Varná jednotka | RomaticaPlus |
| Aroma Balance System | 5 profilů |
| Chilled Brew | Ano |
| LattePreSelect | Ano |
| Moje káva | 16 receptů |
| SPUMATORE | OneTouch SPUMATORE DUO Sense |
| Funkce 2 šálků | Káva, cappuccino, horká voda |
| Síla kávy | 5 stupňů |
| Teplota kávy | 4 úrovně |
| Mlýnek | Kónický, tvrzená ocel, extra tichý |
| Tlak čerpadla | 15 bar |
| Příkon | 1465 W |
| Nádoba na vodu | 2,2 l |
| Zásobník na zrna | 320 g |
| Osvětlení nádržky | 8 barev + Disco Mode |
| Osvětlení šálků | 2 barvy |
| Rozměry (Š × V × H) | 29 × 36 × 50 cm |
| Hmotnost | cca 11,6 kg |
| Barva | Černá |
| Údržba | easyclean+, CLARIS filtr, automatické programy |
| Úsporný režim | ANO |
| Příprava dvou šálků kávy najednou | ANO |
| Příprava dvou mléčných nápojů najednou | ANO |
| Výškově nastavitelná výpusť kávy (mm) | ANO |
| Vestavěný mlýnek | ANO |
| Nastavitelná hrubost mletí | ANO |
| Použití zrnkové kávy | ANO |
| Použití mleté kávy | ANO |
| Víko pro uchování aroma kávy | ANO |
| Funkce automatické cappuccino | ANO |
| Displej | ANO |
| Vyjímatelná spařovací jednotka | ANO |
| Osvětlení šálku LED diodami | ANO |
| Bluetooth | ANO |
Havlíčkova 868
PO,Út,St a Pá 9:00 - 16:00
Čtvrtek-ZAVŘENO
TEL / SMS :+420 734 211 456