7050
Nové
Skladem 3-5 dnu
Poslední kus skladem!
Dostupné:
| Výrobce NIVONA | |
|

Automatický kávovar NIVONA NIVO 8141 Hot‑Cold Coffee Pro
NIVONA NIVO 8141 Pro je profesionální automatický kávovar nové série 8000, navržený pro kanceláře a menší provozy. Nabízí kapacitu cca 50 šálků denně, funkci přípravy 4–8 šálků najednou, Chilled Brew, novou varnou jednotku RomaticaPlus a extra velkou nádržku 2,9 l.
Příjemce :
* Povinná pole
nebo Zrušit
NIVO 8141 Pro je navržený pro každodenní provoz ve firmách a menších provozech. Díky kapacitě cca 50 šálků denně, velké nádržce na vodu (2,9 l) a odkapávací misce (1,6 l) zvládá vysokou zátěž bez častého doplňování. Funkce kvantity umožňuje připravit 4, 6 nebo 8 šálků najednou – ideální pro meetingy a porady.
Nová generace varné jednotky zajišťuje vyšší čistotu uvnitř kávovaru, lepší extrakci a delší životnost. Spolu s Aroma Balance Systemem (5 profilů) získáte z každého zrna maximální chuť.
Model 8141 Pro umožňuje přípravu vychlazeného espressa, kávy i Americana. Proces je inspirován cold brew, ale výrazně rychlejší – výsledkem je svěží, aromatická káva podávaná přímo vychlazená.
Série 8000 přináší nový koncept ovládání – otoč a stiskni. Velké ikony v režimu Big Picture Mode zajišťují přehlednost i v rušném provozu.
Kávovar nabízí automatické programy čištění, odvápnění a hygieny mléčného systému. Varnou jednotku lze vyjmout a jednoduše opláchnout. Filtr CLARIS je součástí balení.
| Kapacita | cca 50 šálků denně |
|---|---|
| Funkce kvantity | 4 / 6 / 8 šálků najednou |
| Chilled Brew | Espresso, káva, Americano |
| Aroma Balance System | 5 profilů |
| SPUMATORE | OneTouch SPUMATORE DUOplus |
| Moje káva | 9 uložených receptů |
| Displej | TFT, Big Picture Mode |
| Mlýnek | Kónický, kalená ocel, extra tichý |
| Tlak čerpadla | 15 bar |
| Příkon | 1455 W |
| Nádrž na vodu | 2,9 l |
| Zásobník na zrna | 250 g |
| Odkapávací miska | 1,6 l |
| Kapacita odpadu | 22–31 porcí |
| Rozměry (Š × V × H) | 28 × 39 × 48 cm |
| Hmotnost | cca 12,2 kg |
| Bluetooth | Ano – aplikace NIVONA |
| Další funkce | Extreme Mode, Eco režim, horká voda (3 úrovně) |
| Materiál kávovaru | Plast |
| Úsporný režim | ANO |
| Tryska horké vody/páry | ANO |
| Příprava dvou šálků kávy najednou | ANO |
| Příprava dvou mléčných nápojů najednou | ANO |
| Výškově nastavitelná výpusť kávy (mm) | ANO |
| Vestavěný mlýnek | ANO |
| Nastavitelná hrubost mletí | ANO |
| Použití zrnkové kávy | ANO |
| Použití mleté kávy | ANO |
| Víko pro uchování aroma kávy | ANO |
| Odhlučněný mlýnek kávy | ANO |
| Displej | ANO |
| Plocha pro nahřívání šálků | ANO |
| Automatické odvápnění | ANO |
| Automatické čištění | ANO |
| Vyjímatelná spařovací jednotka | ANO |
Havlíčkova 868
PO,Út,St a Pá 9:00 - 16:00
Čtvrtek-ZAVŘENO
TEL / SMS :+420 734 211 456