Kávovar La DEA PID

Kávovar La DEA PID

5504

Nové

Skladem

41 304 Kč

Před 41 314 Kč

-10 Kč

Zlevněno!
35 Kg

Výrobce
Gaggia
Gaggia
Více info

MEZI TRADICÍ A INOVACÍ

La Dea je další syntézou tradice a inovace. V jeho kompaktních rozměrech a minimalistickém designu se skrývají technologie a robustní spolehlivost, které uživatelé očekávají od každého kávovaru Gaggia Milano. Ve srovnání s většinou dnešních tradičních kávovarů vyčnívá La Dea z davu díky svému klasickému designu, který zahrnuje řadu jedinečných a podmanivých možností. Kromě některých jemných nuancí, které naznačují dokonalou pozornost věnovanou detailům - jako jsou staromódní knoflíky pro aktivaci parní tyčinky a výtoku horké vody - připomínají jak nerezová skupinová hlava kávovaru La Dea, tak jeho klasická manuální Levetta ikonický design původních modelů Gaggia.

ERGONOMIE A ESTETIKA

Design La Dea je ergonomický a esteticky příjemný. Tyto zásadní cíle umocňuje nekompromisní výběr materiálů a technologických řešení .

Například 1,5 l jednoduchý boiler a 120 ccm výměník tepla jsou obsluhovány vestavěnou 2 l nádrží na vodu, kterou lze doplňovat přímo nebo snadno vyjmout pro plnění a čištění. Výhodou je, že není potřeba stroj zapojovat k přívodu vody, lze jej potenciálně nainstalovat prakticky kdekoli. Volba nerezové oceli pro většinu karoserie, včetně nasměrovatelné parní trysky a nastavitelného výtoku horké vody, znamená, že stroj může vylepšit jakékoli místo. Bez ohledu na styl. 
Horní korunku – lze dokonce bez námahy sejmout.

NEJSNADNĚJŠÍ NASTAVENÍ

Snadné použití a čisté linie: to jsou funkce, které nejlépe popisují uživatelské rozhraní La Dea, ale to není vše. Jeho kompaktní 1,54palcový barevný LCD displej nabízí bohaté funkce. Kromě nastavení parametrů přístroje mohou uživatelé nastavit a zkontrolovat jak teplotu (na základě PID systému), tak dobu extrakce každého šálku kávy. Tento espresso kávovar navíc nabízí další skvělou funkci: uživatel

Tabulka vlastností
Počet hlav (GRUP)1 hlava
Počet pák (portafiltrů)1x1 vývod a 2x2 vývody
Tlakoměr boilerdisplay
Tlakoměr čerpadlaANO
Výdejník páry1 x
Výdejník horké vody1 x
Regulace teploty výdeje horké vodyNE
Programování výdeje horké vodyNE
Programování dávkování šálkůNE
Automatické dopouštění boileruANO
Odkládací plocha šálkůANO
Nepřímý ohřev šálkůANO
Přímý ohřev šálkůNE
Objem boileru (litry)1,8
Umístění čerpadlavestavěné
Typ čerpadlavibrační
Napájení (volty)1 x 230 V
Hmotnost bez vody (kg)30
Příkon (kW)1,6
PID regulaceANO
Vhodný průměr pěchovadla (mm)57
Uživatelské funkceANO
Nastavitelná výška nohouANO
Boiler - materiálmosaz
Dalšínerez
Rozměry (Š x H x V) milimetry389 x 444 x 450

27 dalších produktů ve stejné kategorii: