7132
Nové
Skladem 3-5 dnu
Poslední kus skladem!
Dostupné:
| Výrobce NIVONA | |
|

Automatický kávovar NIVONA NIVO 8101
NIVONA NIVO 8101 je moderní kávovar nové série 8000 s varnou jednotkou RomaticaPlus, 5 profily Aroma Balance, OneTouch SPUMATORE DUOplus a extra tichým provozem. Nabízí 6 kávových specialit, 9 uložitelných receptů a intuitivní ovládání jedním knoflíkem.
Příjemce :
* Povinná pole
nebo Zrušit
NIVONA NIVO 8101 přináší novou generaci plnoautomatických kávovarů. Série 8000 kombinuje moderní design, jednoduché ovládání a zcela novou varnou jednotku RomaticaPlus, která zajišťuje vyšší čistotu uvnitř kávovaru a lepší extrakci. Výsledkem je vyvážená chuť bez ohledu na použitá kávová zrna.
Kávovar nabízí 6 přednastavených specialit – espresso, kávu, Americano, cappuccino, café au lait a latte macchiato. Každý nápoj lze upravit podle chuti: sílu, množství, teplotu i aroma. V sekci Moje káva lze uložit až 9 vlastních receptů.
Systém Aroma Balance umožňuje ovlivnit průběh extrakce. Pět profilů – od jemného po intenzivní – pracuje s tlakem, průtokem a časem spařování. Z jednoho druhu zrn tak získáte různé chuťové nuance.
Série 8000 přináší nový koncept ovládání: otoč – stiskni – hotovo. Velké ikony v režimu Big Picture Mode zajišťují přehlednost a rychlou volbu nápojů.
Kvalitní kónický mlýnek z kalené oceli pracuje s výrazně sníženou hlučností. Kávovar je tak vhodný i do tichých domácností nebo kanceláří.
Varnou jednotku lze vyjmout a opláchnout. OneTouch SPUMATORE má automatický oplach a kávovar nabízí programy pro čištění, odvápnění i výměnu filtru CLARIS.
| Aroma Balance System | 5 profilů |
|---|---|
| Cappuccino-Connaisseur | Ano |
| SPUMATORE | OneTouch SPUMATORE DUOplus |
| Přednastavené nápoje | 6 specialit |
| Moje káva | 9 uložených receptů |
| Síla kávy | 5 úrovní |
| Teplota kávy | 3 stupně |
| Stupeň mletí | Nastavitelný |
| Množství kávy | cca 20–240 ml |
| Funkce 2 šálků | Na espresso/kávu i cappuccino |
| Horká voda | 3 úrovně |
| Displej | TFT, Big Picture Mode |
| Mlýnek | Kónický, kalená ocel, extra tichý |
| Tlak čerpadla | 15 bar |
| Příkon | 1465 W |
| Nádrž na vodu | 1,8 l |
| Zásobník na zrna | 250 g |
| Rozměry (Š × V × H) | 24 × 34 × 48 cm |
| Hmotnost | 12 kg |
| Bluetooth | Ano – aplikace NIVONA |
| Údržba | Vyjímatelná varná jednotka, automatické programy, CLARIS filtr |
| Barva | Matná černá |
| Materiál kávovaru | Plast |
| Úsporný režim | ANO |
| Tryska horké vody/páry | ANO |
| Příprava dvou šálků kávy najednou | ANO |
| Příprava dvou mléčných nápojů najednou | ANO |
| Výškově nastavitelná výpusť kávy (mm) | ANO |
| Vestavěný mlýnek | ANO |
| Nastavitelná hrubost mletí | ANO |
| Použití zrnkové kávy | ANO |
| Použití mleté kávy | ANO |
| Víko pro uchování aroma kávy | ANO |
| Odhlučněný mlýnek kávy | ANO |
| Displej | ANO |
| Plocha pro nahřívání šálků | ANO |
| Automatické odvápnění | ANO |
| Automatické čištění | ANO |
| Vyjímatelná spařovací jednotka | ANO |
Havlíčkova 868
PO,Út,St a Pá 9:00 - 16:00
Čtvrtek-ZAVŘENO
TEL / SMS :+420 734 211 456