Gastro stánky 

Gastro stánky

FOTO GALERIE realizací ZDE

Stánky v této kategorii jsou vybaveny kávovary s plynovým ohřevem především značky FRACINO vycházejí z klasických kávovarů, mají pouze přidaný plynový hořák pod boilerem s potřebnou regulací. To znamená, že boiler kávovaru lze vyhřívat buď plynem (nejčastěji propan/butan) nebo elektřinou, a to pouhým přepnutím ovládací...

FOTO GALERIE realizací ZDE

Stánky v této kategorii jsou vybaveny kávovary s plynovým ohřevem především značky FRACINO vycházejí z klasických kávovarů, mají pouze přidaný plynový hořák pod boilerem s potřebnou regulací. To znamená, že boiler kávovaru lze vyhřívat buď plynem (nejčastěji propan/butan) nebo elektřinou, a to pouhým přepnutím ovládacího vypínače do polohy 1 nebo 2. Při topení plynem je třeba i nadále napájet kávovar elektrickým proudem. Především jeho čerpadlo, ovládací elektroniku a elektro ventily. K napájení je zapotřebí minimální proudový odběr v klidu (méně než 1W) a cca 350W při výrobě espressa.

Coffee to go stánky lze vybavit i kávovarem klasickým (bez plynového ohřevu), ale je nutné ho vždy připojit na přívod el.energie (prodlužovacím kabelem). Baterie není schopna utáhnout velký příkon boileru.

Více

Gastro stánky 

na stránku
Zobrazeno 1 - 12 z 25 položek
Zobrazeno 1 - 12 z 25 položek