3922
Nové
Skladem 3-5 dnu
Poslední kus skladem!
Dostupné:
| Výrobce Gaggia | |
|

Gaggia New Accademia Black Glass
Gaggia New Accademia Black Glass je nejpokročilejší domácí automatický kávovar Gaggia. Nabízí 19 plně modifikovatelných nápojů, automatický mléčný systém, profesionální parní trysku, dotykový displej a parní čištění mléčných cest pro maximální hygienu.
Příjemce :
* Povinná pole
nebo Zrušit
Gaggia New Accademia je nejnovější a technologicky nejpokročilejší model domácích automatických kávovarů Gaggia. Nabízí 19 přednastavených nápojů, které lze detailně upravit – intenzitu předspaření, aroma, teplotu, hustotu a teplotu mléčné pěny, množství kávy, dvojitou dávku, množství mléka i poměr vody.
Kávovar kombinuje plně automatický mléčný systém s profesionální nerezovou parní tryskou, takže si uživatel může vybrat mezi pohodlím automatické přípravy nebo manuálním latte art pěněním.
Nový systém čištění mléčných cest horkou parou zajišťuje absolutní hygienu. Kávovar také nabízí automatické programy proplachu, odvápnění a čištění kávových cest.
Ovládání probíhá přes 5" barevný dotykový displej, doplněný o čtyři podsvícená kapacitativní tlačítka a rotační ovladač Espresso Plus System. Tělo z černého skla dodává kávovaru luxusní vzhled.
Keramický mlýnek, rychloohřevný nerezový bojler, možnost použití předemleté kávy, aktivní ohřev šálků a nastavitelná výška výdeje až 165 mm – to vše dělá z New Accademia špičkový domácí kávovar.
| Tlak čerpadla | 15 barů |
|---|---|
| Napětí a příkon | 230 V / 1900 W |
| Typ mlýnku | Keramický |
| Objem zásobníku na kávu | 350 g |
| Objem nádržky na vodu | 1,6 l |
| Objem zásobníku na sedlinu | cca 14 porcí |
| Počet bojlerů | 1 (nerezový, rychloohřevný) |
| Mléčný systém | Automatický + manuální parní tryska |
| Programy | Čištění kávových cest, čištění mléčných cest, odvápnění |
| Funkce předspaření | Ano |
| Nastavitelná teplota kávy | Ano |
| Maximální dávka kávy | 18 g |
| Příprava dvou nápojů | Ano |
| Maximální výška šálku | 165 mm |
| Rozměry (Š × V × H) | 282 × 385 × 428 mm |
| Hmotnost | 13,8 kg |
| Povrch | Černé sklo + plast |
| Rozměry v cm (Š x H x V) | 26x40x38 |
| Váha v kg | 10 |
| Napětí | 220-240 V 50-60Hz |
| Spotřeba (příkon) | 1900 |
| Úsporný režim | ANO |
| Automatické vypnutí | ANO |
| Kapacita zásobníku na vodu (litry) | 1,5 |
| Tlak čerpadla (bar) | 15 |
| Nastavitelná teplota kávy | ANO |
| Funkce pro uvolnění aroma (předpaření,zvlhčení) | ANO |
| Tryska horké vody/páry | ANO |
| Příprava dvou šálků kávy najednou | ANO |
| Vestavěný mlýnek | ANO |
| Nastavitelná hrubost mletí | ANO |
| Použití zrnkové kávy | ANO |
| Víko pro uchování aroma kávy | ANO |
| Zásobník na mléko | ANO |
| Displej | ANO |
| Automatické odvápnění | ANO |
| Automatické čištění | ANO |
nejlepší kávy Arabica
204 Kč
nejlepší zrno Arabica z Tanzánie
204 Kč
nejlepší kávy Arabica
204 Kč
nejlepší kávy Arabica
196 Kč
Havlíčkova 868
PO,Út,St a Pá 9:00 - 16:00
Čtvrtek-ZAVŘENO
TEL / SMS :+420 734 211 456