1556
Nové
Vyprodáno
Poslední kus skladem!
Dostupné:
| Výrobce NIVONA | |
|

Automatický kávovar NIVONA NICR 550
NIVONA NICR 550 je kompaktní automatický kávovar s novým 2,4'' TFT displejem, tichým kónickým mlýnkem a manuálním SPUMATORE pro přípravu mléčné pěny. Nabízí jednoduché ovládání, rychlou přípravu kávy a automatické čistící programy. Ideální vstup do světa NIVONA.
Příjemce :
* Povinná pole
nebo Zrušit
Modely série 5 (NICR 555, 560 a 550) sdílejí stejnou technickou výbavu: nový 2,4'' TFT displej, tichý kónický mlýnek z kalené oceli, manuální EASY SPUMATORE, funkci dvou šálků, automatické čistící programy a odnímatelnou varnou jednotku. Liší se především designem a barevným provedením.
Všechny tři modely mají shodné funkce a parametry. Rozdíl je tedy pouze v barvě a vzhledu, nikoli ve výkonu nebo kvalitě přípravy kávy. Výběr záleží na preferenci designu a sladění s kuchyní.
NIVONA NICR 555 je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí kvalitní čerstvě mletou kávu bez složitého nastavování. Nový 2,4'' TFT displej přináší přehledné ovládání a rychlý přístup ke všem funkcím. Kávovar nabízí automatické čistící programy, rychlejší odvápnění a odnímatelnou varnou jednotku pro perfektní hygienu.
Uvnitř kávovaru pracuje kvalitní kónický mlýnek z kalené oceli, který zajišťuje rovnoměrné mletí a stabilní extrakci. Nastavit můžete sílu kávy, teplotu i stupeň mletí. Kávovar připraví espresso i kávu na jeden nebo dva šálky současně.
Pro milovníky cappuccina je k dispozici manuální systém EASY SPUMATORE. Umožní vám vytvořit jemnou mléčnou pěnu pro cappuccino, latte nebo horkou čokoládu.
NICR 555 je perfektní vstupní model do světa NIVONA. Nabízí všechny klíčové funkce, které potřebujete pro každodenní přípravu skvělé kávy – jednoduše, rychle a spolehlivě.
| Displej | 2,4'' barevný TFT |
|---|---|
| Typ mlýnku | Kónický, kalená ocel |
| Tlak čerpadla | 15 bar |
| Příkon | 1455 W |
| Síla kávy | 3 úrovně |
| Teplota kávy | 3 stupně |
| Stupeň mletí | Nastavitelný |
| Objem nádržky na vodu | 2,2 l |
| Zásobník na zrna | 250 g (cca 7–11 porcí) |
| Funkce 2 šálků | Ano – espresso/káva |
| SPUMATORE | Manuální EASY SPUMATORE |
| Přihrádka na mletou kávu | Ano – 1 porce |
| Funkce horké vody | Ano |
| Rozměry (Š × V × H) | 24 × 34 × 46 cm |
| Hmotnost | 8,2 kg |
| Barva | černá |
| Údržba | Automatické čištění, odvápnění, odnímatelná varná jednotka |
| Hmotnost bez vody (kg) | 8,2 |
| Rozměry (Š x H x V) milimetry | 240 x 460 x 340 |
| Rozměry v cm (Š x H x V) | 24 x 46 x 34 |
| Váha v kg | 8,2 |
| Materiál kávovaru | Plast |
| Spotřeba (příkon) | 1455 W |
| Úsporný režim | ANO |
| Kapacita zásobníku na vodu (litry) | 2,2 |
| Tlak čerpadla (bar) | 15 |
| Tryska horké vody/páry | ANO |
| Příprava dvou šálků kávy najednou | ANO |
| Příprava dvou mléčných nápojů najednou | ANO |
| Výškově nastavitelná výpusť kávy (mm) | ANO |
| Vestavěný mlýnek | ANO |
| Nastavitelná hrubost mletí | ANO |
| Použití zrnkové kávy | ANO |
| Použití mleté kávy | ANO |
| Kapacita zásobníku na kávu (g) | 250 g |
| Víko pro uchování aroma kávy | ANO |
| Odhlučněný mlýnek kávy | ANO |
| Displej | ANO |
| Plocha pro nahřívání šálků | ANO |
| Automatické odvápnění | ANO |
| Automatické čištění | ANO |
| Vyjímatelná spařovací jednotka | ANO |
| Produkce kávy za den | 150 |
Havlíčkova 868
PO,Út,St a Pá 9:00 - 16:00
Čtvrtek-ZAVŘENO
TEL / SMS :+420 734 211 456