6447
Nové
Skladem
Poslední kus skladem!
Dostupné:
| Výrobce Embassy | |
|

Embassy Nairobi
Embassy Nairobi je poloprofesionální kávovar s keramickým mlýnkem, 7" dotykovým displejem a výkonem až 20 porcí denně. Nabízí funkci studené extrakce, vlastní uživatelské profily a elegantní kombinaci kovu a skla. Ideální pro domácnosti i kanceláře.
Příjemce :
* Povinná pole
nebo Zrušit
Embassy Nairobi je poloprofesionální automatický kávovar navržený pro přípravu až 20 porcí kávy denně a maximální hodinový výkon 50 šálků. Spojuje moderní technologie, elegantní design a jednoduché ovládání, díky čemuž je ideální volbou pro domácnosti, kanceláře i menší provozy.
Kávovar je vybaven keramickým mlýnkem, který zajišťuje rovnoměrné mletí a dlouhou životnost. Tlak 15 barů umožňuje precizní extrakci a plnou chuť každého espressa. Velký 7" dotykový displej poskytuje intuitivní ovládání a možnost ukládat vlastní recepty do šesti uživatelských profilů.
Jednou z předností je funkce studené extrakce, díky které připravíte jemnější a přirozeně sladší ledovou kávu. Součástí balení je také skleněná karafa s kovovým víkem a mléčná hadička v kovovém obalu pro snadnou přípravu mléčných nápojů.
Elegantní kombinace kovových prvků a skla dodává kávovaru nadčasový vzhled, který zapadne do každého interiéru. Embassy Nairobi je spolehlivý partner pro každodenní přípravu kvalitní kávy.
| Objem zásobníku na kávu | 200 g |
|---|---|
| Napětí a příkon | 220–240 V, 50–60 Hz / 1350 W |
| Typ mlýnku | Keramický |
| Hmotnost | 11,5 kg |
| Barva | Černá |
| Mléčný systém | Ano |
| Samostatná parní tryska | Ne |
| Připojení na vodovod | Ne |
| Objem nádržky na vodu | 1,5 l |
| Objem zásobníku na sedlinu | cca 10 porcí |
| Doporučený denní výdej | 20 porcí |
| Maximální hodinový výkon | 50 porcí |
| Program čištění kávových cest | Ano |
| Program čištění mléčných cest | Ano |
| Program odvápnění | Ano |
| Funkce předspaření | Ano |
| Horká voda | Ano |
| Nastavitelná teplota kávy | Ano |
| Maximální dávka kávy | 16 g |
| Příprava dvou nápojů současně | Ano |
| Maximální výška šálku | 160 mm |
| Počet bojlerů | 1 |
Velmi jemně pražená káva s hustou krémovou...
472 Kč
Havlíčkova 868
PO,Út,St a Pá 9:00 - 16:00
Čtvrtek-ZAVŘENO
TEL / SMS :+420 734 211 456