1916
Nové
Vyprodáno
Poslední kus skladem!
Dostupné:
| Výrobce NIVONA | |
|

Automatický kávovar NIVONA NICR 820
NIVONA NICR 820 je prémiový kávovar série 8 určený pro milovníky cappuccina. Díky SPUMATORE DUOplus připraví dvě cappuccina současně, nabízí Aroma Balance System se 3 profily, aktivně vyhřívanou plochu na šálky a extrémně tichý nerezový mlýnek.
Příjemce :
* Povinná pole
nebo Zrušit
Série 8 je určena pro všechny, kdo milují cappuccino. Model NICR 820 umožňuje připravit cappuccino nebo latte macchiato pro dva šálky současně díky systému SPUMATORE DUOplus. Mléčná pěna je ještě jemnější, krémovější a stabilnější.
Kávovar nabízí široké možnosti nastavení a díky Aroma Balance Systemu získáte z jednoho druhu zrn různé chuťové profily – jemný, vyvážený nebo intenzivní. Stejně jako zkušený barista pracuje s tlakem a průtokem vody, aby extrakce byla vždy perfektní.
NICR 820 má vylepšený barevný displej s režimem Big Picture Mode, aktivně vyhřívanou plochu na šálky a dvoubarevné osvětlení. Umožňuje přípravu dvou káv nebo dvou cappuccin současně a nabízí až 10 individuálních receptů v režimu My Coffee.
Extrémně tichý tvrzený nerezový kónický mlýnek, robustní konstrukce a nerezová přední strana s chromovaným lemem dělají z NICR 820 prémiový kávovar pro náročné uživatele.
Kávovar má automatické programy pro čištění, odvápnění a hygienu mléčného systému. SPUMATORE DUOplus má vlastní proplachovací cyklus a varná jednotka je vyjímatelná.
| Aroma Balance System | 3 profily |
|---|---|
| SPUMATORE | OneTouch SPUMATORE DUOplus |
| Funkce 2 šálků | Káva i cappuccino |
| Síla kávy | 5 stupňů |
| Teplota kávy | 3 úrovně |
| Teplota horké vody | 3 úrovně |
| My Coffee | 10 individuálních receptů |
| Displej | Barevný TFT, Big Picture Mode |
| Mlýnek | Tvrzený nerezový kónický, extrémně tichý |
| Tlak čerpadla | 15 bar |
| Příkon | 1465 W |
| Nádoba na vodu | 1,8 l |
| Zásobník na zrna | 250 g |
| Výškově nastavitelný výtok | Až 14 cm |
| Osvětlení šálků | 2 barvy |
| Rozměry (Š × V × H) | 24 × 33 × 48 cm |
| Hmotnost | 11 kg |
| Design | Nerezová přední strana s chromovaným lemem |
| Údržba | Automatické čištění, odvápnění, proplach SPUMATORE, CLARIS filtr |
| Úsporný režim | ANO |
| Příprava dvou šálků kávy najednou | ANO |
| Příprava dvou mléčných nápojů najednou | ANO |
| Výškově nastavitelná výpusť kávy (mm) | ANO |
| Vestavěný mlýnek | ANO |
| Nastavitelná hrubost mletí | ANO |
| Použití zrnkové kávy | ANO |
| Použití mleté kávy | ANO |
| Víko pro uchování aroma kávy | ANO |
| Nastavení síly kávy | ANO |
| Funkce automatické cappuccino | ANO |
| Zásobník na mléko | ANO |
| Displej | ANO |
| Vyjímatelná spařovací jednotka | ANO |
| Osvětlení šálku LED diodami | ANO |
| Bluetooth | ANO |
Havlíčkova 868
PO,Út,St a Pá 9:00 - 16:00
Čtvrtek-ZAVŘENO
TEL / SMS :+420 734 211 456