1919
Nové
Vyprodáno
Poslední kus skladem!
Dostupné:
| Výrobce NIVONA | |
|

Automatický kávovar NIVONA NICR 799
NIVONA NICR 799 je prémiový automatický kávovar řady 7 s OneTouch SPUMATOREplus, Cappuccino Connaisseur a Aroma Balance Systemem. Nabízí tichý provoz, skvělou mléčnou pěnu a intuitivní ovládání pro dokonalé cappuccino jediným stiskem.
Příjemce :
* Povinná pole
nebo Zrušit
NIVONA NICR 799 patří do nové generace řady 7, která je navržena pro milovníky cappuccina a latte macchiata. Díky funkci OneTouch SPUMATOREplus připravíte mléčné nápoje jediným stiskem tlačítka – rychle, čistě a s dokonale jemnou pěnou.
Unikátní funkce Cappuccino Connaisseur umožňuje zvolit pořadí kávy a mléka. Stejně jako profesionální barista si tak můžete vybrat, zda má mléko „obejmout“ espresso, nebo naopak.
Systém Aroma Balance pracuje s tlakem a průtokem vody a umožňuje tři různé chuťové profily – jemný, vyvážený a intenzivní. Z jednoho druhu zrn tak získáte různé chuťové nuance.
Nastavte si sílu, teplotu, množství vody i mléka a uložte si až 5 vlastních receptů. Kávovar si je zapamatuje jako nové standardy.
Kávovar nabízí automatické programy pro čištění, odvápnění a hygienu mléčného systému. OneTouch SPUMATOREplus má vlastní proplachovací cyklus a varná jednotka je vyjímatelná.
| Aroma Balance System | 3 profily |
|---|---|
| Cappuccino Connaisseur | Ano |
| SPUMATORE | OneTouch SPUMATOREplus |
| Síla kávy | 5 stupňů |
| Stupeň mletí | Nastavitelný |
| Teplota kávy | 3 stupně |
| Moje káva | 5 vlastních receptů |
| Displej | Barevný TFT |
| Mlýnek | Kónický, kalená ocel |
| Tlak čerpadla | 15 bar |
| Příkon | 1455 W |
| Nádoba na vodu | 2,2 l |
| Zásobník na zrna | 250 g |
| Výškově nastavitelný výtok | Do 14 cm |
| Osvětlení šálků | 1 barva |
| Bluetooth | Ano |
| Rozměry (Š × V × H) | 24 × 34 × 46 cm |
| Hmotnost | 8,7 kg |
| Barva | Nerez / chrom |
| Údržba | Automatické čištění, odvápnění, vyjímatelná varná jednotka |
| Rozměry v cm (Š x H x V) | 24x 46x 34 |
| Váha v kg | 8,65 |
| Napětí | 220-240 V/ 50-60 Hz |
| Spotřeba (příkon) | 1455 W |
| Úsporný režim | ANO |
| Kapacita zásobníku na vodu (litry) | 2,2 |
| Tlak čerpadla (bar) | 15 |
| Nastavitelná teplota kávy | ANO |
| Tryska horké vody/páry | ANO |
| Příprava dvou šálků kávy najednou | ANO |
| Výškově nastavitelná výpusť kávy (mm) | ANO |
| Vestavěný mlýnek | ANO |
| Nastavitelná hrubost mletí | ANO |
| Použití zrnkové kávy | ANO |
| Použití mleté kávy | ANO |
| Kapacita zásobníku na kávu (g) | 250 |
| Víko pro uchování aroma kávy | ANO |
| Nastavení síly kávy | ANO |
| Funkce automatické cappuccino | ANO |
| Displej | ANO |
| Vyjímatelná spařovací jednotka | ANO |
| Osvětlení šálku LED diodami | ANO |
| Bluetooth | ANO |
Havlíčkova 868
PO,Út,St a Pá 9:00 - 16:00
Čtvrtek-ZAVŘENO
TEL / SMS :+420 734 211 456