Mlýnek Comandante C40 MK4 Nitro Blade cerný

Mlýnek Comandante C40 MK4 Nitro Blade cerný

5365

Nové

Vyprodáno


5 088 Kč

Před 5 098 Kč

-10 Kč

Zlevněno!
1.5 Kg

Výrobce
Comandante
Comandante
Více info

Ruční mlýnek Comandante C40 MK4 Nitro Blade je považován za jeden z nejlepších mlýnků na světě. Nyní přichází s novou a vylepšenou verzí předchozího modelu (Comandante C40 MK3). Mlýnek nabízí širokou škálu hrubosti, stabilní proces při mletí, vytříbený design a samozřejmostí jsou i materiály nejvyšší kvality. Designově se řadí mezi unikáty a na první pohled osloví svým zpracováním.

Verze MK4 přináší několik zlepšení:

  • Nový tvar konstrukce a materiál - MK4 je robustnější, s větší kapacitou a už žádná zaseklá zrnka! 
  • Balení obsahuje dvě skleněné nádobky: 1x z hnědého skla a 1x z čirého polymerové skla (jsou lehká, odolná a lze je použít jako šálek!)
  • Přepracované balení se zlepšenou ochranou

Mlecí kameny ručního mlýnku Comandante C40 MK4 jsou vylepšenou verzí předchozího modelu. Díky dlouhodobému výzkumu se podařilo společnosti Comandante vylepšit ostré hrany kamenů tak, aby umožnily pohodlné mletí s hladkým a rovnoměrným výsledkem.  

Nastavení hrubosti mletí za pomoci klikacího systému vám dává plnou kontrolu nad jakoukoli metodou přípravy kávy a zanechá vaše preferované nastavení mletí na místě. To vám pomůže získat z vaší kávy to nejlepší a výsledky opakovat stále znovu a znovu. Tento prvotřídní výkon při mletí udělal z Nitro Blade pomocníka pro opravdové kávové nadšence po celém světě, od domácích baristů až po šampiony World Brewers Cup!

Ruční mlýnek Nitro Blade je jedinečný i po designové stránce. Při výrobě byly použity ty nejkvalitnější materiály, aby se zaručila vysoká spolehlivost, životnost a komfort při používání. Nejen vnitřní mlecí kameny jsou vyrobeny z nerezové oceli, ale i tělo mlýnku, vnitřní systém, klika a mikro kuličková ložiska. Tam, kde lze ke zlepšení výkonu použít polymery, Comandante používá vysoce výkonné polymery bez BPA, které splňují nejpřísnější normy bezpečnosti potravin. Tyto materiály jsou navrženy tak, aby vydržely roky náročného používání. Rukojeť je zakončena dubovým madlem vyrobené přáteli v německém Black Forest. Díky jedinečné struktuře dubu je madlo nádherně ergonomické, pohodlně sedí v ruce a je i krásné na pohled. Nádoby na mletou kávu jsou zhotovené z tvrdého skla a pojmou až 40 gramů kávy.

Vlastnosti:

  • barva: černá
  • kameny: nerezové
  • hmotnost: 600 g
  • produkty Comandante neobsahují hliník
  • dvě skleněné nádobky: 1x z hnědého skla a 1x z čirého polymerové skla

Jak nastavit hrubost mletí na mlýnku Comandante?

Nastavení hrubosti mletí je stejně příjemné jako mlýnek samotný. Ovládací prvek pro nastavení se nachází na spodní části mlýnku, pod mlecími kameny. Výsledek nastavení je maximálně uspokojivý pro milovníky filtrovaných káv a stejně tak i espressa. Výhodou mlecích kamenů, které se nacházejí v ručním mlýnku Comandante, jsou jeho fyzikální a chemické vlastnosti, které žádným způsobem neovlivňují finální chuť kávy.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

16 dalších produktů ve stejné kategorii: