ODSTAVNOVAC SANA EUJ-707 cerný mat

ODSTAVNOVAC SANA EUJ-707 cerný mat

4988

Nové

Skladem

10 494 Kč

Před 10 495 Kč

-1 Kč

Zlevněno!
9 Kg

Více info

HORIZONTÁLNÍ ODŠŤAVŇOVAČ SANA JUICER 707

Světově oblíbený odšťavňovač Sana 707 konečně přichází s novými barevnými variantami. Sofistikovaná matná edice se hodí do každé moderně zařízené kuchyně.

Odšťavňovač Sana 707 je dlouhodobě nejprodávanějším horizontálním šnekovým odšťavňovačem. Bez problémů a s maximální šetrností vylisuje kvalitní šťávu z mnoha druhů ovoce a zeleniny včetně kořenové a listové a má několik funkcí navíc: umí zmrzlinu, sorbet, dětské příkrmy, ořechová másla nebo 3 druhy těstovin. Dokonce si k němu můžete pořídit nástavec pro lisování oleje za studena. Další výhodou odšťavňovače je jeho snadné sestavování a čištění - skládá se jen ze 4 dílů. Opláchnutí je otázkou minuty. A nakonec je třeba zmínit předpoklad velmi dlouhé životnosti. Všechny produkty Sana se vyrábí s vizí "přístroje na celý život" a tuto vizi podporují i dlouhé záruky, dostupnost servisu a náhradních dílů.

Doporučeno na:

kořenová zelenina, listová zelenina, bylinky, citrusy, čerstvá tvrdá jablka a hrušky, řapíkatý celer, rakytník, čerstvé hrozny, melouny, zmrzlina, dětské příkrmy, ořechová másla, těstoviny

Nevhodné na:

moučná (skladovaná) jablka, měkké a přezrálé ovoce, gumová kořenová zelenina, zvadlá listová zelenina

šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-707 černá mat

Nejuniverzálnější volba

Odšťavňovač Sana 707 je díky širokým možnostem využití nejuniverzálnějším přístrojem na současném trhu. Skutečně nemůžete mít odšťavňovač, který by toho uměl tolik. Odšťavní prakticky jakékoli druhy surovin: kořenovou a listovou zeleninu, bylinky, trávy a tuzemské i tropické ovoce. Kromě toho umí zpracovávat potraviny (mražené ovoce, ořechy, kávu...), a pokud si přikoupíte i lis na olej, budete doma moci za studena lisovat olej ze semen a ořechů.

šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-707

Tři síta pro ještě vyšší flexibilitu

Součástí balení jsou dvě odšťavňovací síta a homogenizační pouzdro.

 • Jemné síto: Budete používat nejčastěji. Zanechává ve šťávě méně vlákniny. S jeho pomocí můžete připravit i ořechové mléko.
 • Hrubé síto: Hodí se, když odšťavňujete měkčí suroviny (meruňky, švestky) nebo pro případ, kdy chcete mít ve šťávě kousky vlákniny (ideální na citrusy).
 • Homogenizační pouzdro: Umožňuje připravit sorbet z mraženého ovoce, ořechové máslo, dětské příkrmy, těstoviny, nebo nahrubo umlít kávu.

 

šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-707

Příslušenství v top kvalitě

Sana 707 přišla s inovací i co se týká příslušenství. Většinu odšťavňovačů si můžete pořídit s plastovými nádobami na šťávu a odpad, zatímco se Sanou 707 dostanete skleněnou nádobu na šťávu a nerezovou na odpad. Odšťavňovač je designován na skutečně dlouholeté používání, a tak i příslušenství musí něco vydržet. K nádobě na šťávu přikládáme také cedník, který přesně padne na její okraj, a pomůže vám zbavit šťávu pěny. Sana 707 jako nízkootáčkový odšťavňovač standardně produkuje  minimum pěny nebo žádnou, ale některé suroviny mohou pěnit přirozeně více (jablka, špenát).

šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-707

Jednoduchá konstrukce, údržba a čištění

Odšťavňovač Sana 707 vyniká jednoduchostí obsluhy i čištění. Na sestavení, rozebrání a čištění jsou tu jen čtyři díly, které lze snadno opláchnout bez dobývání se do nedostupných míst. Na dočištění síta je vhodné použít přiložený kartáček nebo houbičku na nádobí.

šnekový odšťavňovač Sana Juicer 707 a lis na olej Sana

Volitelný lis na olej

Vyrobte si vlastní za studena lisované oleje z řady semen a ořechů pomocí nového lisu na olej značky Sana, který byl navržen pro použití s odšťavňovači Sana 707, 606 a 727.

HLAVNÍ PRVKY

 • šetrný systém šnekového odšťavňování minimalizuje tvorbu pěny a oxidaci
 • vysoká univerzalita - odšťavní mnoho druhů ovoce a zeleniny
 • homogenizační pouzdro na výrobu ořechových másel, zmrzliny, dětského příkrmu a mnoho dalšího
 • set na výrobu těstovin různých tvarů (špagety, nudle, vlasové nudle)
 • dvě odšťavňovací sítka pro šťávu s menším či větším obsahem dužiny
 • skleněná nádoba na šťávu a nerezová nádoba na drť
 • široký plnicí otvor
 • tichý provoz
 • 200wattový motor v komerční kvalitě s 10letou zárukou
 • česká značka s výrobou v Jižní Koreji (v případě odšťavňovačů neexistuje země, která by byla technologicky vyspělejší než Jižní Korea)
 • provedení bez obsahu BPA
Stáhnout Videa

30 dalších produktů ve stejné kategorii: