Timemore fish pure 700ml bílá

Timemore fish pure 700ml bílá

5582

Nové

Skladem

981 Kč

Před 991 Kč

-10 Kč

Zlevněno!
2.5 Kg

Výrobce
Timemore
Timemore
Více info

Fish Pure Over konvice 700 ml bílá

Fish Pure Over konvice je moderní a stylový pomocník pro všechny milovníky čerstvé kávy. Tato bílá konvice je navržena s důrazem na jednoduchost a efektivitu, což vám umožní připravit si lahodné filtrované kávy přesně podle svého gusta.

Hlavní vlastnosti:

1. **700 ml Kapacita:** S kapacitou 700 ml můžete snadno připravit několik šálků kávy najednou, ideální pro sdílení s přáteli nebo rodinou.

2. **Kvalitní materiály:** Fish Pure Over konvice je vyrobena z kvalitního materiálu, který je odolný a bezpečný pro kontakt s horkou vodou.

3. **Elegance v bílém:** Bílá barva konvice přináší do vaší kuchyně svěžest a eleganci. Bude se hodit do jakéhokoli prostředí a stane se výrazným doplňkem vaší kávové výbavy.

4. **Jednoduché použití:** Fish Pure Over konvice je navržena tak, aby byla snadno ovladatelná i pro začátečníky v přípravě filtrované kávy. Stačí vložit kávový filtr s mletou kávou, zalít horkou vodou a nechat přirozeným způsobem probíhat proces filtrování.

5. **Čistá chuť:** Díky metódě přípravy filtrované kávy si můžete být jisti, že každý šálek bude plný bohaté a čisté chuti.

Fish Pure Over konvice 700 ml bílá je tím pravým doplňkem pro každého, kdo si chce vychutnat výjimečnou kávu ve svém domově. Přidejte si něco extra do svých kávových rituálů a objednejte si tuto konvici ještě dnes. Vaše chuťové buňky vám budou vděčné.

Barva: bílá
Výrobce: Timemore

26 dalších produktů ve stejné kategorii: