Barista konvicka Core 400ml Medená

Barista konvicka Core 400ml Medená

5620

Nové

Vyprodáno


411 Kč

Před 412 Kč

-1 Kč

Zlevněno!

Více info

Dhan Tamang je šestinásobný šampion v latte artu, finalista WLAC a autor knihy Coffee Art. Mistři mléka už jeho příběh znají. Na Instagramu nasbíral více než 70 000 sledujících tím, že sdílí své úchvatné návrhy latte artu a pomáhá nám všem zlepšit techniku pomocí snadno použitelných návodů.

Možná ale nevíte, že donedávna si Dhan Tamang musel sám upravovat a přizpůsobovat džbány na mléko... ve své vlastní kuchyni.

Když jsme se o tom dozvěděli, napadlo nás, jak by takový mistr mléka nemohl mít džbánek na mléko? Podívali jsme se na Dhanův džbánek, byl docela fajn. Tak jsme si ho (s jeho souhlasem) vzali. V centrále Barista & Co jsme džbán na mléko 3D naskenovali a pustili se do navrhování a vytváření něčeho, s čím by Dhan mohl vyhrát další mistrovství v latte artu.

Představujeme vám džbán Barista Pro. Je vyroben přesně podle Dhanových ručně upravených džbánků na mléko, je vyroben z vysoce kvalitní chirurgické oceli. Pro zachování autenticity je každý džbánek vyroben ručně pomocí ocelového lisu.

Ve spolupráci s Dhanem Tamangem jsme navrhli ergonomickou rukojeť, která napomáhá přesnosti. Je dokonale sladěno s jedinečnou nalévací hubicí, a to s garantovanou přesností 0,1 mm. V neposlední řadě používáme vysoce kvalitní ocel, která je odolná a lze ji mýt v myčce nádobí.

Jedná se o profesionální džbán na mléko, který budete vídat na mistrovství baristů ve Velké Británii, mistrovství v Latte Artu a WLAC. Nechcete si ho přidat do své sbírky?

27 dalších produktů ve stejné kategorii: