Káva home office zrnková 400g

Káva home office zrnková 400g

204105

Nové

není skladem

231 Kč

0.6 Kg

Výrobce
Kavovary.cz
Kavovary.cz
Více info

"Home office" je káva, která se vyznačuje bohatou chutí a intenzivní vůní. Tato káva je sestavena z kvalitních zrn, která prochází pečlivým procesem pražení, aby se dosáhlo optimálního výsledku.

Co se týče chuti, "Home office" nabízí plnou a vyváženou kombinaci chutí. Je charakteristická příjemnou, bohatou a hlubokou chutí, která je zároveň jemně sladká a osvěžující. Při každém doušku se vám otevírají nové vrstvy chutí, které zanechávají příjemný a dlouhotrvající dojem na jazyku.

Vůně, "Home office" je opravdovou lahůdkou pro čichové buňky. Káva vydává intenzivní a lákavou vůni, která přímo svádí k jejímu ochutnání. Uvolňuje se bohatá paleta vůní, která obsahuje jemné tóny čokolády, ořechů a exotických koření. Tyto vůně přinášejí radostný a příjemný zážitek ještě před prvním douškem.

Celkově lze říci, že káva "Home office" přináší nejenom skvělou chuť a vůni, ale také výjimečný smyslový zážitek. Je to dokonalá kombinace bohatých chutí a intenzivních vůní, která potěší každého milovníka kávy a přináší pocit luxusu a radosti při každém šálku.

Výborně se snoubí s mlékem a mléčnou pěnou.

PRAŽENÍgusto_aroma.jpg
TĚLO
AROMA
SLADKOST
ACIDITA

Tabulka vlastností
Stupeň pražení⚫️⚪️⚪️⚪️⚪️
Tělo⚫️⚫️⚫️⚫️⚫️
Aroma⚫️⚫️⚪️⚪️⚪️
Sladkost⚫️⚫️⚫️⚫️⚪️
Acidita / kyselost⚫️⚫️⚫️⚫️⚪️

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

15 dalších produktů ve stejné kategorii: