Malá mošna na chléb a pečivo (25x37)

Malá mošna na chléb a pečivo (25x37)

3376

Nové

Skladem

118 Kč

Před 128 Kč

-10 Kč

Zlevněno!
0.2 Kg

Výrobce
Srneczek
Srneczek
Více info
Popis

Bochník chleba vmikrotenovém sáčku, vigelitce? Kdepak. Myslete ekologicky i ekonomicky a vybavte se kuchyňským pomocníkem, který zabezpečí pečivu dlouhou trvanlivost a omezí plýtvání igelitovými sáčky vdomácnosti na minimum. Pečivo zabalené v umělém sáčku navíc nemá možnost dýchat a proto v něm už po pár dnech vznikají zárodky plísní.

Praktická mošna z vysokogramážní lněno-bavlněné látky umožní pečivu dýchat a díky silným stěnám zabrání rychlému vysušení. Díky praktickému poutku se křupavé dobrotynavíc snadno schovají a mošna se sama v kredenci jen tak neotevře.

Obsah balení: 1 ks malá mošna na chléb a pečivo, rozměry 25 x 37 cm

Mošny jsou dostupné v provedení 25 x 37 cm (malá) a 25 x 37 cm (velká), takže do nich můžete snadno schovat nejen čersvé rohlíky ale i dlouhé francouzské bagetky.

Srneczek? Rodinná firma, jejíž láskou je vyrábět zero waste doplňky na každý den pro ty, kteří to myslí s ekologií opravdu vážně. A to tak, aby si ekologický přístup mohl dovolit opravdu každý.

Opravdové zero waste?

Srneczkovou misí je zachraňovat kvalitní materiál z velkovýroben a textilek a dát mu druhou šanci, aby mohl ještě dlouho a dobře sloužit – třeba jako síťovaný pytlík na zeleninu a ovoce nebo taška na bezobalové nakupování. Díky tomu není třeba spotřebovávat další zdroje a výroba může být o pořádný kus ekologičtější než dovoz materiálu z daleké Asie.

Detail zboží
počet ks v balení1 ks
rozměr a velikost25x37 cm