Pevná látková nákupní taška s dlouhým i krátkým uchem

Pevná látková nákupní taška s dlouhým i krátkým uchem

3375

Nové

skladem

212 Kč

Před 222 Kč

-10 Kč

Zlevněno!
0.1 Kg

Výrobce
Srneczek
Srneczek
Více info
Popis

Pořiďte sobě nebo svým blízkým univerzální eko-dárek v podobě lněné tašky přes rameno, ať každý ví, že vám životní prostředí není lhostejné!  Pevné sedlářské pláno ze lnu se hodí i na nákup potravin a taška jako taková unese až nákup o hmotnosti 15 kg.

Tip: „Svoji tašku“ neuklízejte do skříně, ale vždy rovnou do kabelky či batohu, pro každý další nákup pak budete hravě připraveni a na dotaz „Budete chtít igelitku?“ můžete hrdě zakroutit hlavou. Každý krůček v ochraně naší přírody se přece počítá!

Obsah balení: 1 ks přírodní látkové tašky v rozměru 39 x 45 cm, dlouhé „uši“ pro pohodlné nošení přes rameno.

Srneczek? Rodinná firma, jejíž láskou je vyrábět zero waste doplňky na každý den pro ty, kteří to myslí s ekologií opravdu vážně. A to tak, aby si ekologický přístup mohl dovolit opravdu každý.

Opravdové zero waste?

Srneczkovou misí je zachraňovat kvalitní materiál z velkovýroben a textilek a dát mu druhou šanci, aby mohl ještě dlouho a dobře sloužit – třeba jako síťovaný pytlík na zeleninu a ovoce nebo taška na bezobalové nakupování. Díky tomu není třeba spotřebovávat další zdroje a výroba může být o pořádný kus ekologičtější než dovoz materiálu z daleké Asie.

Detail zboží
počet ks v balení1 ks
rozměr a velikost39x45 cm