Látkový sáček ze lnu - malý (15x11)

Látkový sáček ze lnu - malý (15x11)

3370

Nové

Skladem

31 Kč

0.1 Kg

Výrobce
Srneczek
Srneczek
Více info
Popis

Zdraví a odpovědnost na prvních místech vašeho hodnotového žebříčku? Jemňoučký lzěný sáček pro uskladnění potravin se brzy stane i vaší srdcovou záležitostí. Použijete jej na oříšky, byliny, sušené houby či na uskladnění pečiva.

Látkové pytlíky jsou vyrovené ze lna, který je narozdíl od bavlny i biobavlny mnohem méně nároročný na spotřebu vody a je možné pěstovat ho v podmínkách střední Evropy. Při jeho přepravě a zpracování tak nevzniká problematická ekologická stopa a znečištění spojené s dovozem materiálu z jiných kontinentů.

Sáček ze lnu vyniká pevností i dlouhou životností a s každým dalším praním bude látka jemnější a jemnější. Praktická stahovací šňůrka zároveň zabezpečí, že ze sáčku nic nevypadne. Můžete jej i hravě zavěsit, kamkoliv jen budete chtít.

Obsah balení: 1ks plátěný sáček v rozměru 15 × 11 cm

Složení materiálu: 59 % len, 41 % bavlna

Srneczek? Rodinná firma, jejíž láskou je vyrábět zero waste doplňky na každý den pro ty, kteří to myslí s ekologií opravdu vážně. A to tak, aby si ekologický přístup mohl dovolit opravdu každý.

Opravdové zero waste?

Srneczkovou misí je zachraňovat kvalitní materiál z velkovýroben a textilek a dát mu druhou šanci, aby mohl ještě dlouho a dobře sloužit – třeba jako síťovaný pytlík na zeleninu a ovoce nebo taška na bezobalové nakupování. Díky tomu není třeba spotřebovávat další zdroje a výroba může být o pořádný kus ekologičtější než dovoz materiálu z daleké Asie.

Detail zboží
počet ks v balení1 ks
rozměr a velikost15x11 cm

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: