La Brillante

La Brillante

Nové

Skladem u dodavatele 5-9 dní

117 562 Kč

Výrobce
Gaggia
Gaggia
Více info

Gaggia Milano vytvořila nový, plně automatický kávovar La Brillante. Jedná se o esteticky přitažlivý model s inovativním a leštěným designem, který zahrnuje nejnovější technologie a nabízí špičkový výkon v kompaktním provedení.

Snaha společnosti Gaggia Milano o inovace prostřednictvím pokročilých technologických řešení znamená, že s La Brillante mohou kavárny, malé hotely, pekárny a spotřebitelé využívat výhod vysoce efektivního a spolehlivého řešení, které dokonale drží krok s dobou.

NEJÚPLNĚJŠÍ A NEJMINIMALISTIČTĚJŠÍ DESIGN

V La Brillante jsme vytvořili "výrazný" stroj s moderním a minimalistickým vzhledem a dojmem, díky kterému Gaggia Milano vyniká nad konkurencí. Například 7palcový dotykový displej, přizpůsobitelné RGB LED rámečky a celkové použití prémiových materiálů dávají tomuto plně automatickému
stroji osobitou identitu.

Jak dokazují průhledné násypky, které zákazníkům umožňují ocenit čerstvost ingrediencí, inovativní design La Brillante klade důraz na kvalitu v šálku.

Je samozřejmé, že největší pozornost byla věnována hygieně, zejména při čištění a údržbě stroje. Například nádobu na odpad lze vyjmout za účelem čištění, zatímco odkapávací miska zůstává na svém místě a naopak

INTUITIVNÍ UŽIVATELSKÉ ROZHRANÍ

Stejně pečlivou pozornost věnujeme detailům, abychom zajistili, že La Brillante bude intuitivní a snadno ovladatelná jak pro zaměstnance, tak pro spotřebitele v samoobslužném režimu. To je důvod, proč je La Brillante vybavena stejnou logikou a architekturou menu jako La Radiosa a La Solare, což přináší velké
výhody pro školení a pro každodenní údržbu jak techniky, tak nekvalifikovaným personálem. Ve skutečnosti je řešení problémů dalším velkým přínosem, který je se strojem spojen. La Brillante může uživatele provést několika užitečnými tipy pro odstraňování problémů prostřednictvím 7palcového dotykového displeje.

O PRIMEMILK

La Brillante dodává vysoce kvalitní horké napěněné mléčné nápoje díky nejmodernější technologii napěnění mléka: PrimeMilk. Díky tomuto systému je možné pomocí 7palcového dotykového displeje elektronicky plynule upravovat množství pěny, tedy definovat množství pěny specifikované v jednotlivých recepturách.

Díky PrimeMilk nabízí La Brillante provozovatelům také řadu výhod, zejména pokud jde o čištění a údržbu. La Brillante je totiž vybavena programovatelnými plně automatickými čisticími cykly, které lze nastavit přímo z dotykové obrazovky.

Tabulka vlastností
Hmotnost bez vody (kg)29
Nastavitelná výška nohouANO
Boiler - materiálměď
Regulace tlaku čerpadlaANO po sejmutí krytu
Rozměry (Š x H x V) milimetry308x570x629

14 dalších produktů ve stejné kategorii: