Napenovac mléka ECG NM 115

Napenovac mléka ECG NM 115

201

Nové

Vyprodáno


809 Kč

Před 810 Kč

-1 Kč

Zlevněno!
0.4 Kg

Výrobce
-
-
Více info

Napěňovač mléka ECG NM 115 by rozhodně neměl chybět u žádného milovníka takových lahůdek jako je cappuccino, café latte nebo osvěžující ledová káva. Jistě také potěší i rodiče, kteří s jeho pomocí mohou svým ratolestem snadno připravit teplé i studené mléko s bohatou pěnou či výtečnou horkou čokoládu. K přípravě nápoje stačí jen tři kroky – naplnit nádobu, zavřít víko a stisknout jedno tlačítko.

Hotovo během chvilky

Pro napěnění můžete nádobu naplnit až 155 ml mléka. Poté stačí počkat pouhých 90 sekund, dokud se nevytvoří dokonalá pěna. Nádoba disponuje nepřilnavým vnitřním povrchem a dvojitou stěnou s termoizolační funkcí. Její obsah tak nikdy nepřesáhne teplotu 65 °C - díky tomu se nemusíte obávat, že byste si příliš horkým mlékem zkazili chuť svého oblíbeného nápoje. 

Funkční design

Napěňovač ECG NM 115 vás navíc mimo jiné oslní svým luxusním nerezovým designem i dokonale promyšleným zpracováním s důrazem na detail. Jedním z takových důležitých detailů je protiskluzová podložka, která zajišťuje stabilní umístění přístroje na pracovní desce a nechybí ani praktická rukojeť.

Technické detaily
ModelAutomatický pěnovač na mléko
Kapacita pěny115 ml
Kapacita zásobníku mléka240 ml
BarvaČerná, Nerezová ocel
Materiál nádobyNerezová ocel
Příkon
Napájecí zdrojAC
Příkon500 W

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

9 dalších produktů ve stejné kategorii: