Timemore Fish Smart Pour konvice 600 ml černá

Timemore Fish Smart Pour konvice 600 ml černá

5584

Nové

Skladem

1 817 Kč

2 Kg

Výrobce
Timemore
Timemore
Více info

Timemore Mini Fish Smart Pour Over Thin elektrická konvice 600 ml černá

Timemore Mini Fish Smart Pour Over Thin elektrická konvice je inovativním kávovým nástrojem, který přináší maximální kontrolu a přesnost při přípravě filtrované kávy. S touto černou elektrickou konvicí z řady Mini Fish Smart Pour Over Thin můžete vytvořit šálky kávy, které se rovnají těm od profesionálního baristy.

Klíčové vlastnosti:

1. **Inteligentní kontrola teploty a proudění:** Tato konvice je vybavena pokročilým systémem, který umožňuje nastavit přesnou teplotu vody a intenzitu proudění. To vám dává možnost experimentovat s různými metodami přípravy a dosáhnout dokonalé chuti.

2. **600 ml kapacita:** S kapacitou 600 ml můžete připravit dostatek filtrované kávy pro několik šálků najednou. Ideální pro sdílení s přáteli nebo rodinou.

3. **Elegantní design:** Konvice má moderní a elegantní design, který zaujme vaše oči i vaši kávovou stolovou úpravu. Černá barva přidává do vaší kuchyně luxusní vzhled.

4. **Snadné ovládání:** Díky jednoduchému ovládání na dotykovém panelu můžete snadno upravovat teplotu a proudění vody podle svých potřeb. Můžete si tak připravit kávu přesně podle svého gusta.

5. **Přenosnost:** Navzdory svým pokročilým funkcím je konvice stále dost kompaktní a snadno přenosná, což z ní činí ideálního společníka pro domácí i cestovní použití.

Timemore Mini Fish Smart Pour Over Thin elektrická konvice 600 ml černá je výjimečným nástrojem pro ty, kteří si chtějí užít filtrovanou kávu na úrovni profesionálů. S touto konvicí dosáhnete konzistentních výsledků a otevřete dveře do světa nádherné kávy. Nechte se unést chuťovými zážitky a objednejte si ji ještě dnes.

Funkce Proti opaření
Výkon: 1000 W.
Napětí: 220 V / 50 Hz
Materiál: potravinářská nerez ocel

Barva: černá
Výrobce: Timemore

26 dalších produktů ve stejné kategorii: