Mlýnek na kávu Sette 30 AP - Baratza

Mlýnek na kávu Sette 30 AP - Baratza

224

Nové

skladem 3-5 dnu

9 409 Kč

8 Kg

Výrobce
-
-
Více info

Čím je elektrický mlýnek Baratza Sette zajímavý? Byl vytvořen za účelem rychlého a pohodlného namletí čerstvě pražené kávy. Rychlost mletí dosahuje od 3,5 do 5,5 gramu za sekundu! Inovace tady ale nekončí. Baratza Sette 270W disponuje novou technologií mletí, která se skládá z vnějšího a vnitřního mlecího kamene. Vnitřní konický kámen je pevný a vnější rotuje. Díky tomu vám v mlýnku nezůstane téměř žádná káva.

Mletí zrnkové kávy na espresso nebo alternativní přípravu bude s tímto elektrickým mlýnkem zábava. Nerezové kónické mlecí kameny o rozměru 40 mm jsou připraveny namlít vaši kávu na jemný prach pro espresso nebo džezvu. Pokud preferujete hrubší mletí pro přípravu v chemexu, aeropressu nebo frenchpressu, nemusíte se bát, Baratza Sette s tím nebude mít problém.

Hrubost mletí u mlýnku Baratza Sette 30 AP lze nastavovat v 31 krocích, na rozdíl od mlýnků Baratza Sette 270 a Sette 270W nedisponuje mikro stupnicí pro jemné dolaďování, což v praxi znamená, že mlýnek bude mlít hodně jemně, ale při nastavování na profesionální espresso kávovar nebude možnost jemného ladění hrubosti. K ostatním metodám příprav kávy bude mlýnek zcela vyhovující. 

Mlýnek disponuje antistatickým kontejnerem na mletou kávu (160 g) a plastovým držákem, jehož ramena lze úplně vyjmout, nebo změnit jejich polohu pro přidržení porta filtru. (Mlýnky Baratza Sette 270 a 270W mají polohovatelná kovová ramena, navíc horní obruby páky přidržuje vestavěný hák). Zásobník na zrnkovou kávu pojme 300 až 400 g kávy. Díky pohyblivé příklopce lze nádobu vyjmout, aniž by se musel obsah vyprázdnit. (U mlýnku Sette 30 AP je klíč pro uzavření násypky plastový).

Na přední straně mlýnku naleznete jednoduchý ovládací panel s LED podsvíceným displejemUživatel mlýnku může nastavit dobu mletí s přesností 0,01 sekund. Po stisknutí tlačítka pak získáte vždy přesnou dávku.

Tabulka vlastností
Rozměry (Š x H x V) milimetry190 x 310 x 470
Mlecí kamenyKovové kónické
Průměr kamenů (mm)65
Tělo / Schasislitina
Výkon motoru (W)510
Ovládání mlýnkudigitální
Zásobník zrno (gr)1400
Zásobník mleté kávy (gr)-
Čas namletí 7 gr kávy (sec)2-3 sec
Regulace mletímikroregulace
Počítadlo porcíANO
Hmotnost (kg)12
Video

30 dalších produktů ve stejné kategorii: