Bambusová prachovka do domácnosti

Bambusová prachovka do domácnosti

3379

Nové

do 14-ti dnů

87 Kč

0.1 Kg

Výrobce
Srneczek
Srneczek
Více info
Popis

… a nebude mi stačit "normální utěrka"? Z obyčejných utěrek a žínek ze syntetických mikrovláken z ropy se při každém praní uvolňují nerozložitelné mikročástice. Čističky vod jsou na ně bohužel krátké, a tak končí v našich řekách a mořích. Výsledek? Mikročástice se objevují nejen ve vodě a na pobřeží, ale i v mořských živočiších - ano i těch, co nám končí na talíři. Žijeme a myslíme EKO, proto biobavlna :).

A co funkčnost a ostatní plusy? Spojení biobavlny s bambusem dává tušit, že na dlouhou dobu nebudete muset obnovovat domácí zásoby žínek a utěrek… Neuvěřitelně dlouhá životnost výrobků z bio-dílny Srneczek vás utvrdí ve staré pravdě, že kvalita je ve finále nejlevnější. Heboučké žínky zároveň patří k tomu nejuniverzálnějšímu zboží, které u nás na Srneczkovi najdete. Lze s nimi otírat ovoce, zeleninu, čistit dětské prstíky "opatlané" od dobrot, stírat prach z broušených váz anebo leštit okna. Přijdou vhod i nadšeným motoristům - už žádné obavy, že poškrábete lak svého miláčka na čtyřech kolech. Jednoduše vyzkoušejte. Jemňoučké, extra savé, plně rozložitelné, se 100% garancí zdravotní nezávadnosti a - prostě EKO.

Tip: výborné i jako praktický a originální dárek do domácnosti

Důkladně otestováno Srneczkem. Ano, přesně tak, každý produkt, který na Srneczkovi nabízíme, nejdřív pořádně otestujeme sami na sobě. I tato univerzální prachovka si prošla "zátěžovým testem" a nejlépe se nám osvědčila jako univerzální prachová utěrka, kterou můžete po použití jednoduše hodit do pračky a příště s ní můžete utírat třeba kuchyňskou linku.

Srneczek? Rodinná firma, jejíž láskou je vyrábět zero waste doplňky na každý den pro ty, kteří to myslí s ekologií opravdu vážně. A to tak, aby si ekologický přístup mohl dovolit opravdu každý.

Opravdové zero waste?

Srneczkovou misí je zachraňovat kvalitní materiál z velkovýroben a textilek a dát mu druhou šanci, aby mohl ještě dlouho a dobře sloužit – třeba jako síťovaný pytlík na zeleninu a ovoce nebo taška na bezobalové nakupování. Díky tomu není třeba spotřebovávat další zdroje a výroba může být o pořádný kus ekologičtější než dovoz materiálu z daleké Asie.

Detail zboží
rozměr a velikost34x34 cm
počet ks v balení1 ks