Sada síťových sáčků na potraviny - mix

Sada síťových sáčků na potraviny - mix

3367

Nové

skladem

194 Kč

0.1 Kg

Výrobce
Srneczek
Srneczek
Více info
Popis

Když eko, tak ve vší parádě! Vybavte se síťovými sáčky z čisté bavlny, kterou se nám podařilo zachránit z velkovýroben a dát jí druhou šanci. Ovoce i zelenina potřebují přece dýchat, zabalte je tedy pro příště do čtverečkové sítě z bavlny. Vhodné na nákupy i skladování.

Tip: „Svůj sáček“ neuklízejte do skříně, ale vždy rovnou do kabelky či batohu, pro každý další nákup pak budete hravě připraveni a na dotaz „Budete chtít igelitku?“ můžete hrdě zakroutit hlavou. Nebojte, budete IN i v supermarketech – nalepovací štítky z váhy na pytlíku drží a od pokladní si vysloužíte kouzelný úsměv. Každý krůček v ochraně naší přírody se přece počítá! 

Obsah balení: 3 ks síťových sáčků z biobavlny, v rozměrech 33 x 20 cm, 35 × 40 cm a 45 x 35 cm.

Srneczek? Rodinná firma, jejíž láskou je vyrábět zero waste doplňky na každý den pro ty, kteří to myslí s ekologií opravdu vážně. A to tak, aby si ekologický přístup mohl dovolit opravdu každý.

Opravdové zero waste?

Srneczkovou misí je zachraňovat kvalitní materiál z velkovýroben a textilek a dát mu druhou šanci, aby mohl ještě dlouho a dobře sloužit – třeba jako síťovaný pytlík na zeleninu a ovoce nebo taška na bezobalové nakupování. Díky tomu není třeba spotřebovávat další zdroje a výroba může být o pořádný kus ekologičtější než dovoz materiálu z daleké Asie.

Detail zboží
počet ks v balení3 ks
rozměr a velikost33x20, 35x40 a 45x35