Mlýnek Wilfa Balance CGI B-275 na kávu cerný

Mlýnek Wilfa Balance CGI B-275 na kávu cerný

3972

Nové

Skladem

3 295 Kč

Před 3 305 Kč

-10 Kč

Zlevněno!
3 Kg

Výrobce
-
-
Více info

Mlýnek na kávu Wilfa Balance CG1B-275 je elektrický mlýnek na kávu, který umožňuje mletí kávy pro různé způsoby přípravy, včetně filtrované kávy, espresso a dalších metod. Mlýnek je vybaven kvalitním mlecím kamenem, který umožňuje přesné a rovnoměrné mletí zrn kávy.

Mlýnek Wilfa Balance CG1B-275 má několik nastavitelných úrovní hrubosti mletí, takže lze snadno přizpůsobit mletí vašim individuálním potřebám. Mlýnek je také vybaven funkcí automatického vypnutí, což znamená, že se vypne sám, jakmile je dokončeno mletí, což zajišťuje bezpečné a jednoduché použití.

Mlýnek Wilfa Balance CG1B-275 má moderní a elegantní design, který se hodí do každé moderní kuchyně. Jeho kompaktní rozměry a snadné ovládání ho činí ideálním volbou pro každodenní použití.

domácí elektrický mlýnek na kávu s kónickými mlecími kameny až 31 stupňů hrubosti mletí kapacita násypky mlýnku na 275 g
násypka na zrna s UV ochranou snadno čistitelné odnímatelné díly digitální displej s nastavením doby mletí antistatická nerezová nádoba na mletou kávu
dostupný také ve stříbrné barvě

Tabulka vlastností
Rozměry (Š x H x V) milimetry120x180x350
Mlecí kamenyocelové ploché
Průměr kamenů (mm)55
Tělo / Schasikovové
Výkon motoru (W)310
Zásobník zrno (gr)300
Hmotnost (kg)5,6

25 dalších produktů ve stejné kategorii: