Mlýnek Eureka Mignon Classico 16CR bílý

Mlýnek Eureka Mignon Classico 16CR bílý

36001

Nové

Skladem

6 989 Kč

Před 6 999 Kč

-10 Kč

Zlevněno!
8 Kg

Výrobce
Eureka
Eureka
Více info

Italský elektrický mlýnek Eureka Mignon Classico je vylepšenou verzí staršího modelu Mignon. Je navržen hlavně pro espresso, ale zvládne i hrubší mletí vhodné pro filtrované kávy. Mezi největší přednosti tohoto modelu patří hands-free vidlice, odolné kovové tělo a ACE systém. Kapacita horní násypky je 300 g kávy.

Každý barista ví, že pro přípravu kávy je potřeba co nejefektivnější pracovní postup, díky tomu bude káva lahodná a rychle připravená. Velikou pomoc zde nabízí hands-free vidlice, do které zapadne portafilter, a která jej udrží na místě v průběhu mletí kávy. Za vidlicí je umístěné tlačítko, které spouští mletí. Proto stačí jen vložit páku do vidlice a o víc se starat nemusíte - páka zůstane sedět na místě a automaticky se do ní namele dávka kávy. A nemusíte se bát, že by v portafilteru vytvořila káva hrudky, či elektrizovala - o oboje se postará integrovaný systém ACE, který zajistí konzistentní strukturu dávky kávy.

Hrubost mletí se nastavuje otáčením mikrometrického regulačního knoflíku na horní části mlýnku. Mletí je velmi konzistentní a poměrně rychlé - u espressa zvládne 0,9 - 1.5 g/s, při hrubším mletí 1.5 - 2.1 g/s. Vysokou produktivitu si drží díky 50mm plochým ocelovým mlecím kamenům.

Tabulka vlastností
Rozměry (Š x H x V) milimetry120x 180 x 350
Mlecí kamenyocelové ploché
Průměr kamenů (mm)50
Tělo / Schasikovové
Výkon motoru (W)310
Zásobník zrno (gr)300
Hmotnost (kg)5,6

25 dalších produktů ve stejné kategorii: