Eureka Mignon Crono 15BL

Eureka Mignon Crono 15BL

Nové

skladem u dodavatele 3-5 dnů

6 990 Kč

Před 8 290 Kč

-1 300 Kč

vč. dph
Zlevněno!
7 Kg

Výrobce
Eureka
Eureka
Více info

Italský elektrický mlýnek Eureka Mignon Crono je ideálním mlýnkem pro espresso i filtrované kávy. Mezi největší přednosti tohoto modelu patří odolné kovové tělo, ACE systém a časovač mletíNastavení hrubosti u tohoto mlýnku není po zoubcích, ale plynulé, doslova po mikrometru, příprava kávy tedy bude naprosto přesná. Kapacita horní násypky je 300 g kávy.

Pokud si jeden den chcete doma vychutnat espresso a druhý si namlít kopu kávy do chemexu, Crono bude pro vás ideálním parťákem. K mlýnku lze přiložit průhledný kontejner, do kterého se káva odemele, či místo něj přiložit portafilter a nechat si kávu namlít přímo do něj. A nemusíte se bát, že by v portafilteru vytvořila káva hrudky, či elektrizovala - o oboje se postará integrovaný systém ACE, který zajistí konzistentní strukturu dávky kávy. A abyste dokázali snadno ovládat množství odemleté kávy, Crono disponuje časovačem, kterým dokážete nastavit délku mletí mezi 5 a 60 sekundami.

Hrubost mletí se nastavuje otáčením mikrometrického regulačního knoflíku na horní části mlýnku. Mletí je velmi konzistentní a poměrně rychlé - u espressa zvládne 0,9 - 1.5 g/s, při hrubším mletí 1.5 - 2.1 g/s. Vysokou produktivitu si drží díky 50mm plochým ocelovým mlecím kamenům.

Tabulka vlastností
Rozměry (Š x H x V) milimetry120x 190 x350
Mlecí kamenyocelové ploché
Průměr kamenů (mm)50
Tělo / Schasikovové
Výkon motoru (W)310
Zásobník zrno (gr)300
Hmotnost (kg)5,6

Příslušenství

25 dalších produktů ve stejné kategorii: