Sencor SCG 5050BK

Sencor SCG 5050BK

1729

Nové

skladem

949 Kč

Před 1 299 Kč

-350 Kč

vč. dph
Zlevněno!
2 Kg

Výrobce
DeLonghi
DeLonghi
Více info
Elektrický mlýnek na kávu, který má regulátor hrubosti. Díky tomu je možné vybírat ze sedmnácti různých stupňů hrubosti. Do průhledné násypky můžete dát až 180 gramů kávových zrn. Rychlé a přesné mletí zajišťují ploché ocelové mlecí kameny. Regulátor umožňuje nastavit množství kávy mezi dvěma a dvanácti šálky a po dokončení práce přístroj automaticky vypne. Pro maximální bezpečnost je kontejner na mletou kávu vybaven ochrannými prvky.

Přesné nastavení hrubosti

Mlýnek má regulátor hrubosti, který umožňuje vybírat ze sedmnácti různých stupňů hrubosti. Mletí je rychlé a přesné díky ploché ocelové drtící hlavici.

Množství podle potřeby

Regulátor umožňuje vybrat porci na dva až dvanáct šálků. Když je práce hotová, přístroj se automaticky vypne. Průhledná násypka pojme až 180 gramů kávových zrn. Odnímatelná nádoba pak udrží až 100 gramů kávového prášku.

Důraz na bezpečnost

Kontejner na mletou kávu je vybaven ochrannými prvky, které zajišťují maximální bezpečnost používání. Ovládání je maximálně intuitivní se zapnutím pomocí mechanického tlačítka a otočnými knoflíky.

Jednoduchá údržba

Horní mlecí kámen je snímatelné, díky tomu je údržba maximálně snadná. Napájecí kabel má speciální úložný prostor, aby nepřekážel při uskladnění.
Tabulka vlastností
Napájení (volty)220-240 V / 50-60 Hz
Mlecí kamenyKovové kónické

22 dalších produktů ve stejné kategorii: