Stojan na dezinfekci s manuálním dávkovačem

Stojan na dezinfekci s manuálním dávkovačem

Free !

00001660

Nové

skladem

5 808 Kč

6 Kg

Více info

Popis produktu

Stojan s dotykovým dávkovačem na desinfekci rukou, ideální do vstupních prostor obchodů, hotelů, nákupních center pro umožnění dezinfekce rukou příchozích zákazníků.

Dávkovač je vhodný pro jakékoliv gelové dezinfekce, čistící gely na ruce, bezoplachová antibakteriální mýdla a snadno jej doplníte dolitím dezinfekčního produktu z láhve či kanistru (není nutné kupovat desinfekční prostředky v kazetách). Není vhodný pro tekuté dezinfekce. Objem nádržky 350 ml.

Praktický stojan s dezinfekcí lze umístit kdekoli v prostoru a napomíhá tak zlepšovat hygienu v kancelářích, obchodních centrech či recepcích, kde bude vašim zákazníkům snadno přístupný.

Hygienický dávkovač je umístěný na stojanu z hliníkového profilu se základnou z laminované dřevotřísky.  Ve vrchní částí stojanu je zaklapávací rám formátu A4 s instruktážním plakátem, jak správně dezinfikovat ruce. Lze jej také využít pro informace o použití či pokyny pro uživatele a zákazníky.

Dávkovač je součástí stojanu - vyhrazujeme si právo na výměnu typu dávkovače za podobný model. O změně budete informování.

Ke stojanu lze dokoupit 5000 ml balení bezoplachového dezinfekčního gelu.

Výška: 1530 mm
Formát kapsy: A4
Šířka: 400 mm
Hloubka: 400 mm
Hmotnost produktu: 4.4 kg
Hmotnost balení: 6 kg
Tabulka vlastností
Hmotnost bez vody (kg)4,4
Rozměry (Š x H x V) milimetry400 x 400 x 1530

Příslušenství

13 dalších produktů ve stejné kategorii: