Stojan na dezinfekci s automatickým dávkovačem

Stojan na dezinfekci s automatickým dávkovačem

Free !

00001659

Nové

skladem

6 499 Kč

6 Kg

Více info

Popis produktu

Stojan s automatickým bezdotykovým dávkovačem na gelovou desinfekci rukou, ideální do vstupních prostor obchodů, hotelů, nákupních center pro umožnění dezinfekce rukou příchozích zákazníků.

Dávkovač je vhodný pro jakékoliv gelové dezinfekce, čistící gely na ruce, bezoplachová antibakteriální mýdla a snandno jej doplníte dolitím dezinfekčního produktu z láhve či kanistru (není nutné kupovat desinfekční prostředky v kazetách). Není vhodný pro tekuté dezinfekce. 

Objem nádržky 340 ml, dávkování ve třech různých nastaveních 1,5 / 3 / 4,5 ml (až 225 dávek). Nejmenší velikost dávky je pro dospělého člověka naprosto dostačující. Baterie 4x1,5 V AAA - součástí balení.

Automatický dávkovací systém, který zabraňuje samovolnému odkapávání tekutiny. 

Praktický stojan s dezinfekcí lze umístit kdekoli v prostoru a napomíhá tak zlepšovat hygienu v kancelářích, obchodních centrech či recepcích, kde bude vašim zákazníkům snadno přístupný.

Není třeba se stojanu vůbec dotýkat, což ještě více napomáhá udržovat hygienu a minimalizovat šíření bakterií. Senzor uvolní dávku dezinfekce po vložení rukou pod dávkovač.

Hygienický dávkovač je umístěný na stojanu z hliníkového profilu se základnou z laminované dřevotřísky. Ve vrchní částí stojanu je zaklapávací rám formátu A4 s instruktážním plakátem, jak správně dezinfikovat ruce. Lze jej také využít pro informace o použití či pokyny pro uživatele a zákazníky.

Dávkovač je součástí stojanu -  vyhrazujeme si právo na výměnu typu dávkovače za podobný model. O změně budete informování.

Ke stojanu lze dokoupit 5000 ml balení bezoplachového dezinfekčního gelu.

Výška: 1530 mm
Formát kapsy: A4
Šířka: 400 mm
Hloubka: 400 mm
Hmotnost produktu: 4.4 kg
Hmotnost balení: 6 kg
Tabulka vlastností
Hmotnost bez vody (kg)4,4
Rozměry (Š x H x V) milimetry400 x 400 x 1530

Příslušenství

11 dalších produktů ve stejné kategorii: