Váha barista 3 kg/0,1gr USB C

Váha barista 3 kg/0,1gr USB C

213

Nové

Skladem

734 Kč

0.5 Kg

Výrobce
-
-
Více info

Popis Položka zprávy • Vysoká přesnost měření: Váha měří hmotnost kávy s přesností 0,1 g, což zajišťuje přesné měření pro dokonalou šálku kávy.

• LED obrazovka: LED obrazovka zobrazuje časovač, což usnadňuje sledování procesu vaření kávy.

• Nabíjení přes USB C: Váhu lze nabíjet přes USB, což je pohodlné a eliminuje potřebu baterií.

• Maximální hmotnost 3 kg: Váha zvládne váhy až do 3 kg, což je vhodné pro měření větších množství kávy nebo jiných ingrediencí.

Jak to používat? Výběr jednotek

 1. Dotkněte se tlačítka Power pro zapnutí.
 2. Po zapnutí stiskněte klávesu nepřetržitě, abyste převedli jednotky mezi g (gramy), lb (libry), oz (unce). Běžné vážení
 3. Když displej ukazuje “0”, jemně položte jídlo na povrch váhy. Displej ukazuje hodnotu hmotnosti položek. Funkce tara vážení
 4. Když displej ukazuje “0”, jemně položte nádobu na povrch váhy.
 5. Stiskněte tlačítko, hmotnost nádoby se vynuluje. Obrazovka ukazuje “0”
 6. Položte jídlo do nádoby, displej ukazuje hmotnost jídla. Funkce časovače
 7. Dotkněte se tlačítka časovače pro spuštění časování v sekundách.
 8. Když potřebujete pauzu, můžete se dotknout klíče časovače a časovač se zastaví. Pokud potřebujete nepřetržité časování, dotkněte se klíče znovu. Maximální čas je 19 minut 59 sekund.
 9. Dotkněte se a podržte klíč časovače po dobu 3 sekund, aby se časovač vrátil na nulu. Poznámka: Po vážení tary, pokud odeberete jídlo a nádoby, displej ukáže “-” a hmotnost nádoby řekne zápornou hmotnost. Automatický režim časování
 10. Když hmotnost klesne na nulu, dvakrát klikněte na černé tlačítko pro automatický režim a dvojtečka bliká. Položte na kávovar a hmotnost se automaticky vynuluje 3 sekundy po zobrazení. V tomto okamžiku nalijte kávovou tekutinu a začněte vařit kávu. Také se spustí automatické časování. (Poznámka: Buďte opatrní, abyste nenalili příliš mnoho, protože systém detekuje počáteční hmotnost 0,5-5g před vařením kávy. Nebo můžete nejprve přidat méně než pět gramů tekuté kávy.)
 11. Po dokončení procesu vaření blikají synchronně hmotnost a čas 5krát, aby zákazník zaznamenal data, a poté automaticky vystoupí a vynuluje se.
 12. V automatickém režimu dvakrát klikněte na tlačítko zapnutí, abyste opustili automatický režim.* Nabíjecí režim ukazuje „CHG“ jako nabíjecí stav; Zobrazí „FUL“ jako plně nabité.
Tabulka vlastností
Rozměry (Š x H x V) milimetry145 x 200 x 25
Hmotnost (kg)0,35

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii: