Z Vaší země nemůžete objednávat. United States

ECAM 650.85.MS PrimaDonna Elite DeLonghi

ECAM 650.85.MS PrimaDonna Elite DeLonghi

65085

Nové

Skladem u zahraničního dodavatele.

16.5 Kg

Výrobce
DeLonghi
DeLonghi
Více info
 • liECAM 650.85.MS - display

  4,3” TFT barevný displej s dotykovou obrazovkou

  Objevte nové intuitivní rozhraní s 4,3” TFT barevným displejem s dotykovou obrazovkou. Umožňuje vybrat a personalizovat jakýkoliv vás oblíbený nápoj a dokonce i nastavit vlastní profil, vše jednoduchým dotykem.

 • ECAM 650.85.MS - app

  Mobilní aplikace Coffee link

  De´Longhi kávovar s konektivitou pro vytváření nových receptů pro naprostou svobodu a neomezené možnosti personalizace. Díky aplikace navíc budete přesně vědět, jak o vás přístroj nejlépe pečovat. Konektivita funguje na bázi Bluetooth propojení.

 • personalize your recipes

  Upravte si své oblíbené nápoje

  Široká nabídka kávových a mléčných receptů, jednoduše programovatelných až 6 uživatelských profilů pro individuální nastavení  oblíbených chutí všech nápojů. Všechny nápoje, od espressa až po latte macchiato můžou být upraveny a uloženy do paměti kávovaru, přesně tak, jak je máte rádi.

 • easy maintenance

  Snadná údržba

  Kávovar vás pomocí barevného displeje navede přesně krok po kroku, jednoduchými kroky údržby. Vyjímatelná spařovací jednotka, automatické, jednoduché čištění mléčné karafy, snadné vyčištění odkapávacího tácku, který je možné mýt v myčce nádobí.

 • ECAM 650.85.MS - multibeverage

  Neomezené možnosti nápojů

  Od perfektního espressa, po perfektní mléčnou pěnu je možné experimentovat a objevovat různé chutě a recepty. Nechte se okouzlit novými funkcemi kávy Americano a funkcí horké vody na různé druhy čaje (rozličná teplota vody) a exkluzivními funkcemi horké čokolády a naprostou novinkou- ledovou kávou a studenou mléčnou pěnou pro osvěžující cappuccino. Objevte svět neomezených nápojů.

 • - precizní a dynamický design, kombinace lesklé a vybroušené oceli, ergonomické tvary

  - 4,3” TFT barevný displej s dotykovou obrazovkou pro maximální jednoduchost použití

  - propojení s inovativní Smart Coffee aplikací

  - široká nabídka kávových a mléčných receptů, jednoduše programovatelných až 6 uživatelských profilů pro individuální nastavení  oblíbených chutí všech nápojů

  - termo karafa na mléko s dvojitými stěnami, pro udržení optimální teploty mléka po delší dobu. Tlačítko CLEAN pro automatické čištění mléčné karafy- může tak být po použití vrácena do lednice.

  - “LatteCrema” Systém pro vytvoření perfektní mléčné pěny nebo horkého mléka

  - speciální karafa na horkou čokoládu

  unikátní funkce ledové kávy a napěnění studeného mléka

  - nová funkce káva americano (nastavení espressa horkou vodou) a funkce čaje (rozdílná teplota vody pro různé typy čajů)

  - nastavitelné množství kávy. Nastavitelné množství vody. Nastavitelná teplota kávy (horká, střední nebo nižší teplota)

  - lze používat kávová zrna nebo předemletou kávu. Lze připravit dva šálky kávy najednou.

  - vyjímatelná spařovací jednotka. Vestavěný tichý mlýnek s 13 možnostmi nastavení hrubosti mletí. Ukazatel hladiny vody. Elektronická kontrola teploty. Funkce předspaření.

  - výškově nastavitelný odtok kávy pro různé velikosti šálku (90 - 142 mm). Automatické vypnutí a programovatelné zapnutí. Indikátor zásobníku kávových zrnek a nádobky na vodu. Indikátor zásobníku na kávovou sedlinu - až 14 šálků. Vyjímatelná nádobka na vodu (celková kapacita 2 l). Kapacita zásobníku na kávová zrnka 400g. Kapacita karafy na mléko 0,5l.

  - automatický čistící a odvápňovací program. Programovatelná tvrdost vody. Aktivní nahřívač šálků. Odnímatelná odkapávací mřížka. Elektronický termostat na páru a kávu. Odnímatelná tryska na páru / horkou vodu. Nastavitelný proud páry pro našlehání mléka.

  - patentovaný termoblok: postará se o ideální a konstantní teplotu espressa

  - tlak čerpadla 19 bar

  - funkce úspory energie

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Související produkty