Gaggia Magenta Prestige

Gaggia Magenta Prestige

5859

Nové

Skladem 3-5 dnu

12 395 Kč

11 Kg

Výrobce
Gaggia
Gaggia
Více info

Gaggia Magenta Prestige je superautomatický kávovar, který spojuje moderní design s italskou excelencí. Zde jsou jeho klíčové vlastnosti:

12 nápojů na dosah prstu: Můžete si vybrat z ristretta, espressa, espressa lungo, kávy, americana, cappuccina, café au lait, šlehaného mléka, flat white, latte macchiata, café cortada a horké vody 12.
Integrovaná mléčná karafa: Mléčná karafa šlehá mléko dvakrát a odstraňuje všechny bublinky, aby vytvořila dokonalou pěnu vždy při správné teplotě, a to pouze jedním dotykem. Automatický čisticí cyklus a možnost uložení karafy v lednici zajišťují hygienu a efektivitu 1.
Rozhraní s kapacitními tlačítky: Široký displej s plnobarevným zobrazením a kapacitními tlačítky umožňuje snadnou obsluhu a lepší viditelnost. Příprava nápojů je jednoduchá a všechny čisticí postupy jsou krok za krokem vedeny 1.
Nerezový espressový podnos: Zajišťuje správnou výšku pro bezchybné espressa kdykoli, s dokonalou a rovnoměrnou vrstvou crema a bez stříkání při vaření. Je umístěn v odkapávací misce a lze jej snadno vyjmout a umístit na správnou výšku 1.
100% keramické mlecí kameny: Odolné keramické mlecí kameny extrahují nejčistší esenci z kávových zrn a zabraňují jejich přehřívání a spálení. Tento materiál zaručuje dlouhodobý výkon, ticho a nejlepší výsledek v šálku 1.
Možnost nastavení aroma: Můžete si upravit intenzitu aroma a vytvořit na míru připravené kávové nápoje tím, že si vyberete množství mleté kávy na šálek z 5 možností 1.
Předběžná funkce: Díky předběžnému vaření má každé espresso jedinečnou chuť a tělo. Představuje několik sekund pauzy mezi prvním sprchováním horkou vodou a samotným vařením 1.
Vyměnitelná kávová skupina: Srdcem stroje je kávová skupina, která dávkuje a tluče správné množství mleté kávy pro všechna vaše espressa. Lze ji snadno vyjmout a umýt pod vodou 1.
Možnost použití mleté kávy: Kromě kávových zrn můžete použít i různé druhy mleté kávy, včetně těch bez kofeinu 1.
Rychlý ohřev kotle: Kotel Quick Heat zajišťuje horké nápoje od první šálky bez čekání. Jeho tajemství spočívá v lehkém hliníkovém a nerezovém těle, které se rychle zahřeje

protože je odnímatelný a lze jej snadno umýt na místě.

Tabulka vlastností
Rozměry v cm (Š x H x V)26x40x38
Váha v kg10
Napětí220-240 V 50-60Hz
Spotřeba (příkon)1900
Úsporný režimANO
Automatické vypnutíANO
Kapacita zásobníku na vodu (litry)1,5
Tlak čerpadla (bar)15
Nastavitelná teplota kávyANO
Funkce pro uvolnění aroma (předpaření,zvlhčení)ANO
Tryska horké vody/páryANO
Příprava dvou šálků kávy najednouANO
Vestavěný mlýnekANO
Nastavitelná hrubost mletíANO
Použití zrnkové kávyANO
Víko pro uchování aroma kávyANO
Zásobník na mlékoANO
DisplejANO
Automatické odvápněníANO
Automatické čištěníANO

30 dalších produktů ve stejné kategorii: